Položky dokladu mají nové možnosti

Dlouho opomíjené položky na dokladech se konečně dočkaly nových funkcí. A navíc přibyl „žolík“ do zástupných znaků na šablonách a pravidelných fakturách!

Přečíst

Další vylepšení pro vaši pohodlnou fakturaci

Od spuštění nové verze aplikace uteklo již pár měsíců a slušelo by se tedy sesumírovat, co se od té doby povedlo upravit (nebo opravit), přidat a hlavně, na co se můžeme těšit v příštích měsících.

Přečíst

Fakturyon 3.0 od 1.1.2022

Rychlejší, šikovnější, hezčí a hlavně ještě modernější! Zcela nová aplikace je tu a sní spoustu nových funkcí a úprav. Přečíst

Aplikace nyní podporuje EET

Fakturyon od dnešního dne podporuje EET a jako vždy to dělá přehledným a jednoduchým způsobem.

Přečíst

Fakturyon jako PWA mobilní aplikace

Fakturyon je optimalizován jako PWA aplikace a lze jej tedy používat skoro jako klasickou mobilní aplikaci.

Přečíst

Další novinky za uplynulé období

Během předchozího období došlo k několika úpravám a změnám aplikace. Kromě pár oprav se jedná především o funkce, o které jste žádali vy uživatelé.

Přečíst

A máme oštítkováno

Ti z vás, kteří čekali na štítky, se konečně dočkali a třeba přijdou vhod i ostatním. Štítky lze přiřazovat ke všem dokladům včetně pravidelných faktur i šablon a můžete jich mít, kolik chcete.

Přečíst

Účtování záloh a změna čísla dokladu

Ve FAKTURYONu máte možnost vytvářet zálohové faktury a následně je vyúčtovat běžnou fakturou. To ovšem v některých případech není dostačující a proto byly přidány i daňové doklady.

Přečíst

Nové funkce, které potěší nejen uživatele iDokladu

Vážení uživatelé, je za námi další měsíc používání Fakturyonu a dle vašich vřelých reakcí byl opravdu úspěšný. Kromě pár nalezených nedostatků jste poslali i velké množství podnětů k vylepšení. Většinu z nich můžete od dnešního dne v aplikaci využívat.

Přečíst

Proč jsem stvořil další z mnoha služeb pro online fakturaci?

Služeb pro vytváření a správu faktur online existuje na českém internetu již pár desítek. Těch použitelných je ale jen pár. S tarify orientovanými na zákazníky a ne na co největší zisky nenajdete skoro žádnou.

Přečíst